Fukar na listí HECHT 2800

Fukar na listí HECHT 2800

Katalogové číslo: HECHT2800

Elektrický fukar / vysavač na listí s teleskopickou trubicí. Příkon 2800 W. 45 l sběrný vak. Teleskopická trubice. Rychlost vzduchu až 275 km/h. Hmotnost 3 kg.

965 Kč bez DPH
1 168 Kč s DPH
skladem

Detailní popis

Parametry

Hmotnost: 3 kg
Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz
Příkon: 2800 W
Typ pohonu: Elektrický motor
Rychlost vzduchu: 275 km/h
Velikost sběrného vaku: 45 l


Popis zboží
Elektrický fukar / vysavač na listí HECHT 2800 s příkonem 2800 W, 45 l sběrným vakem, teleskopickou trubicí, ramenním popruhem a rychlostí vzduchu 275 km/h. Hmotnost fukaru / vysavače je 3 kg. Mulčovací poměr je 10:1.

Přestože fukar / vysavač oceníte především na podzim při úklidu spadaného listí, své využití najde v průběhu celého roku. Od jara do léta snadno a jednoduše vyfoukáte nebo vysajete z trávníků nečistoty jako zbytky trávy, listí, vyfoukáte prach a nečistoty ze špatně dostupných zákoutí a v zimě lze použít jako doplněk sněhové frézy k vyfoukání čerstvého prašanu z jinak nedostupných zákoutí.

Při vysávání listí je díky mulčovací vlastnosti vysavače objem zredukován poměrem 10:1 a tak budete mile překvapeni, kolik listí se vejde do vaku. Ten je opatřen zipem pro snadné a rychlé vysypání obsahu, který lze využít i jako výborný materiál pro kompost. Přepnutí mezi režimem fukaru a vysavače se provede jediným překlopením ovládací páky na těle přístroje.

Práci usnadní pohodlná pojezdová kola na konci hubice a ramenní popruh. Díky teleskopické hubici se fukar přizpůsobí prakticky každé postavě, při uskladnění fukaru pak zasunutím hubice šetříte místo.