Kartáč zametací přední Ecotech 120

Kartáč zametací přední Ecotech 120

Katalogové číslo: 0RS-H120

Zametací kartáč pro traktory a malotraktory - přední kartáč Ecotech 120

Bližší info: 725 336 421, 724784500, prodej@traktorservis.cz 

82 283 Kč bez DPH
99 562 Kč s DPH
skladem

Detailní popis

Zametací stroj RS je vhodný pro odstraňování nečistot na ulicích a náměstích, které nevyžadují sběr nečistot. Najde uplatnění i v zimních měsících - jmenovitě při odmetání sněhu. Jediné, co musíte udělat, je vyměnit sadu kartáčů ze smetáku na smeták na sníh. Zametací stroj RS zaujme svou robustní konstrukcí a byl navržen pro nepřetržité profesionální použití. Zametací stroj RS je k dispozici v šířkách zametání 100, 120, 140 a 160 cm.

 

Horizontální nastavení úrovně pomocí královského čepu

Žádná cesta a žádný prostor nejsou rovné - se standardním vyrovnáváním horizontální úrovně prostřednictvím centrálního královského čepu se zametací stroj RS automaticky přizpůsobuje nerovnostem terénu a zajišťuje tak optimální výsledek zametání.

Parkovací podpěry

Pokud se zametací stroj RS nepoužívá, dvě standardní boční odstavné podpěry zajistí, že bude stroj stabilní a bezpečně držen na parkovací ploše.

Speciální hydromotor 

Pohon kartáčů zametače ecotech RS je buď mechanický nebo hydraulický. Na obrázku je výkonný speciální hydromotor, který má oproti standardním hydromotorům delší životnost, zlepšenou účinnost a vyšší točivý moment.

Pohon kardanovým hřídelem

Pohon kartáčů zametače ecotech RS je buď mechanický nebo hydraulický. Mechanický pohon se skládá z velmi tichého a robustního úhlového převodu a bočního řetězového pohonu. Řetězový pohon je chráněn proti poškození, nečistotám a prachu masivní skříní pohonu. K zametači RS je standardně dodáván vhodný kardanový hřídel pro příslušné nosné vozidlo.

Hydraulické otočné zařízení

Zametací stroj RS lze hydraulicky otáčet pomocí zobrazeného hydraulického válce. Hydraulické otočné zařízení se skládá z velkého hydraulického válce včetně škrticí klapky pro nastavení rychlosti otáčení. Hydraulické natáčení se provádí pohodlně z kabiny řidiče a šetří čas při používání.

Vyvýšený otvor rámu

Zametací stroj RS má velmi otevřený, zvednutý přední rámový otvor. Tím se dosáhne nejlepších výsledků při zametání sněhu, protože se na přední hraně nádoby, která uzavírá otvor, nemůže usazovat sníh.

Clona proti úletu  nečistot

Clonu proti úletu nečistot  lze použít se zametacím strojem ecotech RS s vodním rozprašovačem nebo bez něj a zajišťuje, že nečistoty nejsou při zametání odhazovány příliš daleko.

Značkovací světlo

Při zametání v tmavých světelných podmínkách jsou nezbytná obrysová světla. Světla ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body zametače. Tím se zabrání kolizím. Pro určení, zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platnou STVZO.

Sněhový kartáč

Sněhová metla se používá jako kartáč při zametání prachového sněhu a při malých hloubkách sněhu. Polykartáč  - segmentové vřeteno - má mezi řadami polyamidových drátů  mezery, aby se sníh nelepil a vždy bylo dosaženo dobrého výsledku zametání.