Nosič Nářadí AS 600 MultiPro Carrier

Nosič Nářadí AS 600 MultiPro Carrier

Katalogové číslo: G9090.0101

Univerzální nosič nářadí AS 600

s motorem 8,5 koně umožňuje agregaci se stroji komunální údržby.

Bližší info: 725 336 421, prodej@traktorservis.cz  

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Nosič nářadí AS 600 MultiPro je osazen motorem Honda GX 270 OHV s CDI digitálním zapalováním. Výškově a bočně nastavitelná řídítka poskytují ergonomickou pracovní polohu, zatímco zabudovaný tlumič vibrací snižuje vibrace.

Nový AS 600 MultiPro má na výběr dvě žací lišty s dvojitými břity: profesionální žací lišta ESM a robustní žací lišta LOSI. U tohoto typu žací lišty se horní a dolní žací nože pohybují proti sobě. Výhodou v tomto ohledu je provoz bez vibrací, žádné ucpávání a vysoká rychlost sečení.

Pro údržbu jsou k dispozici také další nástavce: cepová sekačka s šířkou 68 cm pro mulčování travnatého porostu a 100 cm široký zametací kartáč na čištění cest a ploch, např. po použití mechanických kartáčů na plevel, a také sněhová radlice 100 cm.

Oscilační technologie sečení trávy, lépe známé jako žací lištové sekačky, jsou při sečení obzvláště šetrné k hmyzu a malým živočichům. Trojúhelníkové čepele, které se pohybují proti sobě, čistě stříhají trávu jako nůžky. Tráva a rostliny zůstávají v plné délce na posečeném povrchu vysychat. Za dobrých povětrnostních podmínek může tráva rychle vyschnout a pomocí řádkování nebo sběru posbírat  a použít jako seno.