Odrezovač Boltex

Odrezovač Boltex

Katalogové číslo: 893250300

Špičkový odrezovač bez minerálních olejů s technologií KENA® microfluid pro uvolňování zarezlých spojů a čištění povrchů od rzi.
Natrvalo uvolňuje odolné zatuhlé zrezivělé šroubové spoje

456 Kč bez DPH
552 Kč s DPH
Není skladem

Detailní popis

Pomalé odvětrávání

Může probíhat po několik hodin, aniž by došlo ke ztrátě výkonu

 

Cenově dostupné řešení

3x vyšší účinnost díky inovativnímu složení KENA® na bázi mikrotekutiny

 

Inteligentní multifunkční stříkací hlava

Přesné stříkání pro úsporné dávkování
Postřik pro čištění velkých ploch
 

Uvolňuje rez z povrchu

Je účinný při pronikání do zrezivělého spoje
Usnadňuje tak uvolnění zadřených šroubů a matic
UpozorněníZ citlivých a lakovaných povrchů je nutno ihned odstranit veškerý přebytečný a nastříkaný materiál.
Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

 

Účel použitíVysoký čisticí účinek pro úspěšné odstranění nánosů rzi, jako jsou povrchová rez či skvrny od rzi, zatuhlých nečistot a zbytků oleje. Uvolňuje zadřené spoje
NávodPovolování spojů: Postříkejte díly, které potřebujete povolit. Doba působení závisí na míře zareznutí. Stříkejte přímo na povrch, nechte působit a otřete hadříkem nebo opláchněte/neutralizujte vodou.