Pojezdová sekačka AS 800 FreeRider

Pojezdová sekačka AS 800 FreeRider

Katalogové číslo: G0680.0101

Traktorová sekačka s uzávěrkou diferenciálu pro lepší trakci

Vetší bráška sekačky AS 799 Rider.

Bližší info: 725 336 421, prodej@traktorservis.cz  

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Model AS 800 FreeRider, je vybaven motorem Briggs & Stratton Series 3 s plynulou redukcí rychlosti a výkonem až 13 k. Sekačka je vybavena systémem křížového nože a uzavřenou žací skříní přičemž poseká trávu až 80 cm vysokou. Mulč se vrací do půdy mezi koly a nepřejíždí se po něm, což zajistí větší bezpečnost ve vlhkých podmínkách a na svazích. Výška sečení může být nastavena na 4 úrovně mezi 35–85 mm. Hydrostatická převodovka umožňuje přizpůsobení rychlosti terénu a dosahuje 8 km/h a 6 km/h při couvání. Pedálem se zapíná uzávěrka diferenciálu. Při parkování se sekačka automaticky vypne mechanickou spojkou nože.
Trubkový rám AS 800 FreeRider zajišťuje vysokou stabilitu; nárazník chrání nápravy a zavěšení kol. Sedadlo s nastavitelnou délkou poskytuje pohodlné místo k sezení a dostatek prostoru pro nohy, zatímco systém řízení zaručuje práci bez únavy.
Plošný výkon až 6800 m²/h je možný díky výkonnému motoru a hydrostatické převodovce. 15litrová nádrž znamená delší pracovní dobu bez nutnosti doplňování paliva. AS 800 FreeRider je vhodný pro rovný i nerovný terén a mírné svahy.