Rotační sekačka AS 625 KM

Rotační sekačka AS 625 KM

Katalogové číslo: G0590.0104

Bubnová sekačka s dvourychlostní trakcí na náročný terén
AS 625 KM umožňuje díky skvělému poměru cena-výkon a nízkým nákladům na údržbu pohodlnou a efektivní přípravu krmiva pro zvířata.

Bližší info: 725 336 421, prodej@traktorservis.cz  

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Šířka sečení 62 cm, motor Briggs & Stratton 850 Series s objemem 190 ccm a výkonem 5,5 k umožňují plošný výkon až 1600 m²/h. Trakční pohon AS 625 KM lze pomocí hnacího řemene přepínat mezi dvěma rychlostními stupni vpřed s rychlostí 2 a 2,7 km/h. Uzávěrku diferenciálu zadního kola lze ručně zablokovat, aby se zlepšila trakce v obtížném terénu.

Princip bubnové sekačky
Buben seká trávu čistě bez mulčování. Čtyři oboustranné nože jsou připevněny ke spodnímu konci bubnu a při otáčení se vysouvají ven, přičemž sekají trávu vysokou až 60 cm několik centimetrů nad zemí. Dlouhá tráva je pak uložena do řádků pro snadný sběr. Pokud se nože setkají s překážkou, zasunou se, aby nedošlo k jejich poškození. Sekací jednotka se přizpůsobuje nerovnému terénu. Řídítka lze nastavit podle výšky obsluhy nebo sklopit pro snadnou přepravu. Sekačka má hmotnost 67 kg a lze ji přepravovat v osobním automobilu typu combi.