Sada malá pro repasi Kubota ZL600

Sada malá pro repasi Kubota ZL600

Katalogové číslo: ZL600repM

Malá sada dílů pro opravu motoru ZL600  

Obvyklý problém u 90% traktorů Kubota B 6000 - vlivem opotřebení (motor nemá olejový filtr) jsou všechny kluzné plochy motoru stejnoměrně ale výrazně opotřebeny. Navíc motor nemá vodní pumpu, a je více než pravděpodobné, že za svůj život (vyráběno v letech 1975-1983) zažil hodně horkých chvilek.

11 223 Kč bez DPH
13 580 Kč s DPH
Není skladem

Detailní popis

Jak se projevuje:  Motor ZL600 v malotraktorech Kubota B6000 při startování pomalu točí (pětikroužkový motor - tření + větší obvod setrvačníku než B 5000) dlouho pokuřuje než začne chytat na jeden válec. Kouří než se chytí druhý válec a i po zahřátí při přidání nebo v zátěži, kouří černým těžkým kouřem. Olej je i krátce po výměně černý a motor "dýchá" z odvětrání.

Jak vyřešit

a) malá sada pro repasi motoru ZL 600 obsahuje dvě sady pístních kroužků (na dva válce), dvě vložky válců, dva O - kroužky pod vložky, a těsnění pod hlavu a kroužek vedení oleje.

b) velká sada pro repasi motoru ZL600 obsahuje dvě sady pístních kroužků (na dva válce), dvě vložky válců, dva O - kroužky pod vložky,  těsnění pod hlavu, kroužek vedení oleje, sadu ojničních ložisek STD rozměr, sadu hlavních ložisek STD a sadu axiálních ložisek. Dále je v sadě dvojice těsnění zadního víka (a uložení axiálů).

 Je na Vás, kterou variantu zvolíte, varianta s malou sadou je levnější, ovšem s rizikem, že může vzniknout problém s nedostatečným mazáním na klikové hřídeli.