Shibaura S325

Shibaura S325

Katalogové číslo: S325

Vyhledávaný model pro spolehlivost a velikost . Motor tohoto kusu je nastavený na 22 koní , jeho verze mají výkon až 27 koní . Posilovač řízení a synchronizovaná převodovka s reverzem jej dělají naprosto luxusním pomocníkem . Prodáváno i v Evropě do r. 2004. 

Šířka přes zadní kola cca 128 cm 

 Uvedená cena je za stav stroje ve stavu dovozu bez oprav a doplnění závěsů. Stroj je prodáván se zárukou na funkci motoru a převodovky . U stroje ve stavu dovozu je záruka 1 měsíc  nebo 50 mth . Závady vzniklé vinou ztráty chladicí náplně, nečistot v palivové soustavě, absenci maziv nebo elektrických závad nespadají do záruky.  

Stroj se zárukou 6 měsíců nebo 200 mth, repasovaný stroj  bez lakování a oprav karoserie , závěsy tříbodový a vlekový, záruka se vztahuje na provozní vlastnosti stroje , těsnost náprav, převodovky na poloosách, PTO, hydraulických a palivových vedeních, funkci elektrické instalace -dobíjení, startování, osvětlení a ovládání hydrauliky, chlazení v rozsahu chladič a vodní čerpadlo.   Cena stroje je stanovena dohodou o rozsahu prací . 

Stroj se zárukou 12 měsíců  - plně repasovaný stroj s kompletní povrchovou úpravou  závěsy tříbodový a vlekový, záruka se vztahuje na provozní vlastnosti stroje , těsnost náprav, převodovky na poloosách, PTO, hydraulických a palivových vedeních, funkci elektrické instalace -dobíjení, startování, osvětlení a ovládání hydrauliky, chlazení v rozsahu chladič a vodní čerpadlo. Dále se záruka vztahuje na doplněné závěsy, osvětlení, přídavnou hydrauliku  a pneumatiky , pokud byly dodány nové.  Cena stroje je stanovena dohodou o rozsahu prací a vybavení .

115 600 Kč bez DPH
139 876 Kč s DPH
Není skladem