Sprej ochrana bateriových pólů 150 ml

Sprej ochrana bateriových pólů 150 ml

Katalogové číslo: 0890104

Ochrana pólů akumulátoru

Dlouhodobá a tepelně odolná ochrana pólů akumulátoru
Chrání svorky akumulátorů a baterií a konektory proti korozi, zvětrávání a kyselinám z akumulátorů
Zabraňuje přechodovým odporům a poklesům napětí a prodlužuje tak životnost baterie.

Návod

Před použitím nádobku protřepejte. Důkladně očistěte a namontujte póly a svorky akumulátoru atd. a ze všech stran nastříkejte tenkou vrstvu přípravku.

199 Kč bez DPH
241 Kč s DPH
Není skladem

Detailní popis

Upozornění

Pozor: Nestříkat na lakované povrchy! Zbytky z laku okamžitě odstraňte pomocí čističe brzd, v opačném případě se mohou vytvořit skvrny.
Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k široké řadě možností použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále produkty vyvíjet.

0890104 0890104041