Sypače Cone P,E,EX,X 300-500

Sypače Cone P,E,EX,X 300-500

Katalogové číslo: 0656

Základní kategorií jsou rozmetadla CONE P s plechovou násypkou, ošetřenou práškovou barvou o objemu 300, 400, 500 litrů. 

Další kategorií je řada rozmetadel s polyetylénovou násypkou CONE Ex o objemu 180, 300 a 450 litrů s nerezovým rozmetacím ústrojím.

O třídu výš je umístěna kategorie CONE X s objemem násypky 300, 400, 500 litrů. Rozmetadla mají násypku a rozmetací ústrojí vyrobeny kompletně z nerezavějící oceli.

V nabídce rozmetadel naleznete i řadu CONE 400 a 500 Professional, která má zesílený rám i násypku.

Naleznete zde i nabídku rozmetadel pro zimní posyp, a to ve speciálním vybavení.

Výbava zimních rozmetadel nazvaných "Jednokotoučová rozmetadla CONE ZIMA " obsahuje komunální síto, krycí plachtu a clony pro zimní posyp. Toto vše je již zahrnuto do ceny rozmetadla. Naproti tomu výbava komunálních rozmetadel nazvaných "Jednokotoučová rozmetadla CONE WINTER" obsahuje komunální síto, krycí krycí plachtu, nerezový adaptér, hydraulický uzavírací systém ON/OFF. Takže si můžete vybrat výbavu rozmetadla, která Vám vyhovuje dle Vašich požadavků. 

Nabídka vlastních rozmetadel je rozšířena o rozmetadla od slovinského výrobce INO Brežice, který je výrobcem i dvoukotoučových rozmetadel FERTI-2, hubicových rozmetadel, rozmetadel na podvozku ručních a návěsných.

K rozmetadlům se vyrábí celá řada nadstandardního vybavení, které si můžete objednat  i samostatně.  Je možné si  také objednat pouze náhradní díly k rozmetadlům, které naleznete samostatně v náradních dílech, kategorie "Náhradní díly na rozmetadla." Vše objednávejte dle katalogových čísel, pokud jsou u zboží  nebo náhradních dílů uvedeny.

1 Kč bez DPH
1 Kč s DPH
Není skladem