Zametací vůz Hako 1250 Citymaster

Zametací vůz Hako 1250 Citymaster

Katalogové číslo: HAKO1250

Hako Citymaster 1250 je úzkorozchodný samosběrný zametač s kloubovým řízením a hydrostatickým pojezdem, který je díky své konstrukci, nízké hmotnosti, úzkému rozchodu, vysokému výkonu a příznivé pořizovací ceně vynikajícím prostředkem pro údržbu úzkých chodníků a uliček, městských center, pěších zón, obcí či větších areálů.

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Hako Citymster 1250 je tvořen přední přimetací jednotkou o dvou kartáčích s průměrem 900 mm a systému zkrápění kartáčů čistou vodou. Kartáče nametají nečistoty do sací hubice před přední nápravou. Sací hubice je vybavena otevírací klapkou pro velké předměty a má šířku 540 mm. Pomocí podtlaku vzduchu, vytvářeného ventilátorem v zásobníku na sesbíraný materiál, jsou nečistoty dopravovány z hubice sací rourou, která prochází skrze rám stroje, přímo do nerezového zásobníku. Zásobník o objemu 1 m3 je kompletně zhotoven z nerezového materiálu. Ventilátor je uložen v horní části zásobníku tak, aby nedocházelo ke kontaktu s metenými nečistotami. Výška vyklápění zásobníku je 1400 mm. Zásobník je také vybaven systémem recyklace vody, která se po přefiltrování přes síta v zásobníku opětovně používá ke zvlhčení smetků v sací hubici. Čistá voda pro zkrápění kartáčů je v nádrži umístěná pod kabinou o objemu 180 l. Elektrický čerpadlo je dopravováno k tryskám na přimetací jednotce. Díky oběma vodním systémům je zametání téměř bezprašné i v  těžkých podmínkách, což potvrzuje i certifikace stroje certifikátem PM10.

Stroj může být volitelně vybaven také ruční sací hadicí pro čištění kanalizačních vpustí nebo hůře přístupných míst.

Celoprosklená kabina s jedním sedadlem pro obsluhu je navržena pro optimální výhled ze stroje. Provedení kabiny může být ve třech verzích a může být volitelně vybavena klimatizací, vzduchem odpruženým sedadlem a stavitelným sloupkem řízení. Všechny ovládací prvky stroje jsou ergonomicky rozmístěny v pracovním prostředí kabiny, přičemž nejvíce používané ovladače jsou v zorném poli řidiče. Díky jednoduchému ovládání stroje je ovládacích prvků minimum. Všechny skla kabiny včetně okénka pro výhled na sací hubici, jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.

Cena na dotaz.