Zametací vůz Hako 600 CityMaster

Zametací vůz Hako 600 CityMaster

Katalogové číslo: 1CM600

 Zametací vůz Hako 600 CityMaster

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Profesionální, výkonné a mnohostranné nosné vozidlo nástaveb? Citymaster 600 dokonale splňuje Vaše požadavky-s maximálním komfortem ovládání a rychloupínacím systémem nového typu pro program příslušenství, jež je vytvořen speciálně pro Vaše požadavky. V tomto stroji jsou skryty dlouholeté zkušenosti, které společnost Hako získala v oblasti kompaktních traktorů a zametacíchstrojů-využijte je ve svůj prospěch!

Citymaster 600 spojuje mnoho rozmanitých předností a funkcí v kompaktních rozměrech. Současně jeho prostorné a komfortní pracoviště řidiče usnadňuje dlouhé pracovní dny. Díky menší šířce a enormní ovladatelnosti proniká také do nejstísněnějších míst. Pouze jedno univerzální nosné vozidlo s rychloupínacím systémem a mnoha pracovními nástavbami-tak dosáhnete nižších nákladů. Koupíte pouze to, co skutečně potřebujete. Díky robustní konstrukci a snadné údržbě je Citymaster 600 dlouhodobě hospodárný. Takže kvalita Hako se rychle vyplatí. 

Efektivita tohoto stroje vynikne i ve srovnání s komunálními malotraktory . Celoroční použitelnost  , komfortní obsluha , vysoký výkon při malém průjezdním profilu a vysoká kvalita zpracování jsou hlavními důvody proč o stroji HAKO City Master 600 uvažovat i pro menší města a obytné zóny . 

Více informací, upřesnění o možnostech adapterů a vybavení , nákladech na provoz , dojednání vyzkoušení a prezetace vozidla na telefonních číslech  725 336 421 nebo 724 784 500