GARIA Urban S N1

GARIA Urban S N1

Katalogové číslo: GARIA Urban S N1

Garia Urban je užitkové elektrické vozidlo, ve standartní výbavě plně homologován pro provoz na pozemních komunikacích, dělané do městského provozu. Doslova!

Jízda rušnými ulicemi a úzkými prostory pro něj nejsou žádný problém. Pomocí precizního ovládání a schopnosti svižné akcelerace dovede proplouvat provozem bez jakýchkoliv obtíží a zádrhelů. Díky svému úzkému rozchodu náprav dokáže projet mezi sloupky, snadno objet překážky a zaparkovat i ve velmi těsných místech.

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Garia Urban je užitkové elektrické vozidlo, ve standartní výbavě plně homologován pro provoz na pozemních komunikacích, dělané do městského provozu. Doslova!

Jízda rušnými ulicemi a úzkými prostory pro něj nejsou žádný problém. Pomocí precizního ovládání a schopnosti svižné akcelerace dovede proplouvat provozem bez jakýchkoliv obtíží a zádrhelů. Díky svému úzkému rozchodu náprav dokáže projet mezi sloupky, snadno objet překážky a zaparkovat i ve velmi těsných místech. Ideální pro:

  • veřejný sektor
  • správu budov
  • rozvoz zásilek

Vyberte si z mnoha různých konfigurací, možností a příslušenství a vytvořte přesně takové vozidlo, které bude vyhovovat Vašim potřebám. Všechny modely jsou k dispozici s dvoumístnou kabinou s krátkým nebo prodlouženým podvozkem. Kontaktujte našeho obchodního zástupce 725 336 421 prodej@traktorservis.cz