Pojezdový mulčovač AS 1020 YAK 2WD

Pojezdový mulčovač AS 1020 YAK 2WD

Katalogové číslo: G9040.0201

Silný, robustní, pro velké plochy

Robustní cepová sekačka AS 1020 YAK 2WD je vyrobena pro náročné použití s mírným sklonem terénu. 

Bližší info: 725 336 421, prodej@traktorservis.cz  

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Sekačka s pojezdem mulčuje bez velké námahy rozsáhlé zelené plochy s výškou porostu až 1,50 metru včetně náletových dřevin. Díky tomu je tato cepová sekačka vhodná pro poskytovatele služeb, obce a dodavatele zahrad a terénních úprav. S výjimkou pohonu zadních kol 2WD je konstrukčně shodná se sekačkou AS 1040 YAK 4WD.
Profesionální výkon
AS 1020 YAK 2 WD je poháněn profesionálním motorem Vanguard V-Twin. Horizontální motor poskytuje maximální výkon 23 hp (17,2 kW) při zdvihovém objemu 627 cm3, který přenáší energii přes klínové řemeny přímo na cepový hřídel. Optimální čistý přívod vzduchu do motoru zajišťuje cyklónový vzduchový filtr.
Plynulý pohon s uzávěrkou diferenciálu
Díky hydrostatickému pohonu lze s cepovou sekačku s pojezdem plynule jezdit v rozsahu 6,8 km / h dopředu a 6,3 km / h dozadu. Diferenciál zadní nápravy lze kdykoli uzamknout nožním pedálem. Řízení je jednoduché a pohodlné pomocí páky ručního ovládání.  Do páky pohonu je integrována také automatická parkovací brzda a funkce tempomatu. Z bezpečnostních důvodů má stroj stejně jako osobní automobil pedál nouzového zastavení.
Plovoucí žací ústrojí s Y cepy
Mulčovací žací ústrojí s 56 Y cepy a pracovní šířkou jednoho metru vytváří plošné výkony až 6800 m² / h. Posečený materiál je rovnoměrně nanesen po celé pracovní šířce. K dispozici je 7 úrovní pro nastavení výšky sečení od 30 do 110 mm. Kyvné zavěšení žacího ústrojí umožňuje, aby se mohlo posunout nahoru v případě nečekaných překážek  (plovoucí žací ústrojí). Je tak maximálně zabráněno poškození žacího ústrojí, rotoru a cepů. Asymetrické uspořádání žacího ústrojí umožňuje efektivní sečení okrajových oblastí a překážek.
Vysoký komfort sezení
Ergonomická a vzpřímená poloha sedu ve stroji zajišťuje dostatek prostoru pro nohy a obsluhu až do výšky 1,85 m. Tvarované sedadlo lze nastavit na délku tak, aby vyhovovalo každému uživateli. Inovativní systém odpružení s tlumením koncové polohy je také individuálně a plynule nastavitelný tak, aby vyhovoval každému řidiči. Všechny ovládací prvky jsou pohodlně přístupné. Hliníkové boční panely chrání ruce řidiče před trny a podrostem. Standardní náplně kol proti defektům "Plattfuss-Stop" spolehlivě zabraňují propíchnutí pneumatik.