Nesené plošné postřikovače AGS

Nesené plošné postřikovače AGS

Katalogové číslo: 0655

Postřikovače AGROMEHANIKA jsou stroje moderní konstrukce. Jsou určeny k plošnému ošetřování polních plodin pesticidními a nepesticidními přípravky a k plošnému hnojení kapalnými průmyslovými hnojivy. Jejich předností je přesné dávkování, jednoduchá konstrukce, široká nabídka jejich doplňků. Společnost AGROMEHANIKA KRANJ vyrábí široký sortiment postřikovačů AGS s kapacitou v rozmezí 80 - 3000 litrů a velikostí ramen od 6 do 24 metrů.

Postřikovače Agromehanika se vyrábějí v provedení:
Nesené postřikovače AGS E nádržemi 200 - 800 l. Tyto postřikovače nemají žádné proplachové nádrže na čištění. V základní výbavě je mechanický regulátor.
Nesené postřikovače AGS EN s nádržemi 200 - 1200 l. V základní výbavě postřikovače je proplachová nádrž a nádrž na mytí rukou, mechanický regulátor
Nesené postřikovače AGS EN H s nádržemi 100 - 1200 l. Kromě proplachové nádrže a nádrže na mytí rukou je v základní výbavě postřikovače elektrický regulátor a počítač AG-TRONIK. Postřikovač má hydraulická ramena MY-H.

Tažené postřikovače AGS EN s nádržemi 1500 - 3000 l. Velký objem nádrže, standardně vestavěná plnicí nádrž, nádrž na proplach+mytí rukou, mechanický regulátor. Dle výběru ramena MRX mechanická, MY hydraulická nebo MY-H hydraulická ramena.
Tažené postřikovače AGS EN H s nádrží 3000 l. Nádrž na proplach+mytí rukou. Ucelené hydraulické ovládání všech funkcí z kabiny řidiče, počítač AG-TRONIK, hydraulická ramena H.
Tažené postřikovače AGS EN HP s nádržemi 2500 a 3000 l. Mají hlavní i přídavnou nádrž, nádrž na proplach+mytí rukou. Kompletní hydraulické ovládání všech funkcí z kabiny řidiče, HP hydraulická ramena
Všechny postřikovače AGS jsou vybaveny vysoce kvalitními čerpadly vlastní výroby. Taktéž regulátory mechanické i elektrické, počítač, držáky trysek včetně tripletů jsou vlastní výroby. Všechny postřikovače ze sortimentu Agromehaniky splňují všechny nejnovější standardy výroby, ochrany životního prostředí a snadné a bezpečné práce s nimi. Postřikovače jsou zapsány v Ústředním registru strojů pro ochranu rostlin u Státní rostlinolékařské správy. Na postřikovače je vystaveno Prohlášení o shodě. Postřikovače mají vystavenu Dopravní způsobilost. Uživatel dostává velký i malý TP. Součástí dokumentace je i český Návod k obsluze. Společnost AGROMEHANIKA vyrábí také postřikovače pro HOBBY využití.  Jedná se o postřikovač přenosný s benzínovým motorem AGS 17, trakařový postřikovač s benzínovým motorem  nebo postřikovač k připojení za motokultivátor AGS 150.

1 Kč bez DPH
1 Kč s DPH
Není skladem