Pojezdová sekačka AS 915 Sherpa 2WD

Pojezdová sekačka AS 915 Sherpa 2WD

Katalogové číslo: G0690.0601

Ergonomické zpracování a spolehlivý žací výkon

Vítejte ve třídě sekaček Sherpa. Plovoucí žací skříň, systém křížového nože, ochranný trubkový rám a pojezd ovládaný ruční pákou – to jsou výhody sekačky AS 915 Sherpa 2WD. Všestranná sekačka pro ambiciózní soukromé uživatele nebo profesionály.

Bližší info: 725 336 421, prodej@traktorservis.cz  

Cena na dotaz
Není skladem

Detailní popis

Robustní motor a trakční pohon
Sekačka AS 915 Sherpa  2WD je poháněna  dvouválcovým motorem Briggs & Stratton Professional Series 7220. Motor má objem 656 cm³, výkon  22 k a je vybaven palivovým a olejovým čerpadlem. Hydrostatická převodovka umožňuje variabilní pojezd sekačky vpřed, vzad. Rychlost jízdy vpřed 0-15 km/h a couvání 0-8,2 km/h se nastavuje pomocí ruční páky. Další výhodou je mechanická parkovací brzda integrovaná v páce pohonu. Zapnutí uzávěrky diferenciálu pomocí pedálu, lze kdykoliv aktivovat pro zajištění lepší trakce.
Uzavřená plovoucí žací skříň
Sherpa AS 915 2WD je vybavena systémem dvou křížových nožů s uzavřenou žací skříní, která si bez problémů poradí s porostem vysokým až 1,2m. Žací skříň je plovoucí a dokáže se přizpůsobit nerovnému terénu a chránit tak nože i trávník. Výšku sečení lze nastavit centrálně na 50 – 105 cm.
Sezení ,,ve stroji''
Při práci má obsluha pocit, že sedí ,,ve stroji“ spíše než na něm. Tato poloha obsluhu chrání například před podrostem a převrácením. Sedadlo je nastavitelné na délku a díky dostatečnému prostoru pro nohy ji pohodlně může používat i člověk vysoký 1,9m. Volitelně je k dispozici odpružené sedadlo pro ještě větší komfort. Všechny ovládací prvky jsou uspořádány a jsou snadno dosažitelné.