Shibaura SU1140 D

Shibaura SU1140 D

Katalogové číslo: SU1140D

Spolehlivý levný malotraktor s vodou chlazeným dvouválcem 11 koní. Pohon je 4x4 , pohon rotavátoru je boční řetězovou skříní , nikoliv zadním PTO hřídelem. Pokud budete orat, vláčet , řádkovat barmbory a rotavátorovat , je to stroj přesně pro vás a za malé peníze . 

Šířka přes zadní kola cca 89 cm 

 Uvedená cena je za stav stroje ve stavu dovozu bez oprav a doplnění závěsů. Stroj je prodáván se zárukou na funkci motoru a převodovky . U stroje ve stavu dovozu je záruka 1 měsíc  nebo 50 mth . Závady vzniklé vinou ztráty chladicí náplně, nečistot v palivové soustavě, absenci maziv nebo elektrických závad nespadají do záruky.  

Stroj se zárukou 6 měsíců nebo 200 mth, repasovaný stroj  bez lakování a oprav karoserie , závěsy tříbodový a vlekový, záruka se vztahuje na provozní vlastnosti stroje , těsnost náprav, převodovky na poloosách, PTO, hydraulických a palivových vedeních, funkci elektrické instalace -dobíjení, startování, osvětlení a ovládání hydrauliky, chlazení v rozsahu chladič a vodní čerpadlo.   Cena stroje je stanovena dohodou o rozsahu prací . 

Stroj se zárukou 12 měsíců  - plně repasovaný stroj s kompletní povrchovou úpravou  závěsy tříbodový a vlekový, záruka se vztahuje na provozní vlastnosti stroje , těsnost náprav, převodovky na poloosách, PTO, hydraulických a palivových vedeních, funkci elektrické instalace -dobíjení, startování, osvětlení a ovládání hydrauliky, chlazení v rozsahu chladič a vodní čerpadlo. Dále se záruka vztahuje na doplněné závěsy, osvětlení, přídavnou hydrauliku  a pneumatiky , pokud byly dodány nové.  Cena stroje je stanovena dohodou o rozsahu prací a vybavení .

Rotavátor bude po zprovoznění a opravě v ceně 4 500,- Kč s traktorem, nebo 6500,- Kč při prodeji samostatně 

 Předběžně  kalkulujeme , že po  celkové repasi bude traktor nabízen v ceně cca 88 000,- Kč s DPH , včetně závěsů a záruky 12 měsíců 

Příjezd stroje kolem 20.10. 2020

 

48 000 Kč bez DPH
58 080 Kč s DPH
Není skladem